Zpět na titulní stranu
REKREACE - výlety  
 
  » kompletní nabídka
  » ubytování
  » rezervace
 
 
 
 
  » školení a semináře
  » reference
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hotel JIZERA
Otradovice 30, Skorkov
29474
okres Mladá Boleslav

tel.: +420 326 997 199
gsm: +420 602 282 261


Rybářský ráj - pískovna
Lázně Toušeň
 
 
 
 


Objekt hotelu Jizera je doslova obklopen smíšenými staroboleslavskými lesy rozsetými v lehce zvlněné krajině v blízkosti řek Jizery a Labe.
V těsné blízkosti procházejí danou oblastí značené cyklostezky, které i nás motivovaly pro zřízení půjčovny kol pro celou rodinu.

Na kole se pohodlně dopravíte například do skanzenu v Přerově nad Labem, brandýského zámku, který je za chodu rekonstruován k nebývalé kráse, Botanicusu v Ostré, výstaviště v Lysé nad Labem, které celoročně pořádá zajímavé výstavy, kostela Svatého Václava ve Staré Boleslavi, jezero Lhota s průzračnou azurovou vodou a plnohodnotným zázemím k odpočinku u vody a nebo můžete „jenom“ obdivovat krásu přírody v polabí a pojizeří.

   

Pro rybáře nabízí možnost trofejních úlovků pískovna - rybářský revír Toušeň, zvaná Malvíny, kde se rodinka může koupat a Vy chytat „své“ ryby.

Podzim láká do našich lesů především houbaře a většinou je opravdu nezklame, stačí je najít.


 

Řeka Jizera s průzračnou vodou a nádhernou přírodou a pohodou okolo, též nabídne kvalitní rybolov, ale koupání je doporučené až od června, dle teplotních rekordů.

 


Mapa okolí
V obci Otradovice Vám nabídne sportovní aktivity místní tělovýchovná jednota Sokol Otradovice na svých tenisových kurtech, volejbalovém hřišti a tréninkové zdi.
V objektu si můžete zahrát minigolf, petanque a Vaše děti si mohou zaskotačit v dětském koutku.

 

Created by WEB-STUDIO
Zpět na titulní stranu
Hotel Jizera v Skorkově hodnocení