Zpět na titulní stranu
PRO FIRMY - školení a semináře   
 
  » kompletní nabídka
  » ubytování
  » rezervace
 
 
 
 
  » školení a semináře
  » reference
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hotel JIZERA
Otradovice 30, Skorkov
29474
okres Mladá Boleslav

tel.: +420 326 997 199
gsm: +420 602 282 261


Rybářský ráj - pískovna
Lázně Toušeň
 
 
 
 


Objekt hotelu Jizera je ideální pro pořádání podnikových akcí, školení či seminářů. Účastníkům nabízí kvalitní zázemí, dostatek klidu pro samotné školení i dobré podmínky pro volný čas.

V rámci firemních školení a seminářů Vám nabízíme dvě školící místnosti. První je umístěna v hotelové části v 1. patře a její součástí je sociální příslušenství, TV, video, tabule a plátno. Pohodlí poskytne až 13 účastníkům.

Druhá je umístěna v přízemí hotelu s možností kompletního servisu včetně podávání občerstvení až pro 33 osob. Je vybavena standardní školící technikou s ozvučením, vzduchotechnikou a má dostatek denního světla s možností zatemnění při projekci.

Ke školení patří coffeebreak a ten nabízíme v cenovém rozmezí 40,- až 120,- Kč na osobu dle požadavků zákazníka. Sortiment, který lze volně kombinovat: káva, čaj, minerální voda, mléko, juice, ovoce, sladké a slané pečivo, obložené chlebíčky a sendviče.

V rámci firemních rautů, presentací, oslav a výročí Vám nabízíme k využití klimatizovanou restauraci s dataprojektorem, televizí, bezplatným Wi-Fi připojením a ozvučením pro 50 osob.

Rozmístění lůžek a přistýlek na pokojích

Nabízíme rozmanitý výběr minutkových jídel, salátů a moučníků, včetně specialit české kuchyně, jako jsou: pečená a uzená vepřová kolínka nebo žebírka, pečená kuřecí křídla, Tatarský biftek, pokrmy z kančího, drůbežího, telecího, jehněčího, vepřového a hovězího masa, nevyjímaje pokrmy z ryb jako jsou: Sumci, Candáti, Pstruzi, Tresky a Lososi.

Sportovní vyžití a trávení volného času:
Minigolf, cyklistika, stolní fotbal, elektronické šipky, v případě letního počasí koupání v nedaleké řece Jizeře. Tenis, stolní tenis a půjčení kol doporučujeme objednat předem.

Dále můžeme zajistit rezervaci bowlingu, bazénu, dopravu osob a další služby pro uspokojení potřeb našich hostů, nevyjímaje objednání živé hudby, hostesek, moderátorů a bavičů.

 

Created by WEB-STUDIO
Zpět na titulní stranu
Hotel Jizera v Skorkově hodnocení