Zpět na titulní stranu
HOTEL - nabídka na rodinnou dovolenou   
 
  » kompletní nabídka
  » ubytování
  » rezervace
 
 
 
 
  » školení a semináře
  » reference
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hotel JIZERA
Otradovice 30, Skorkov
29474
okres Mladá Boleslav

tel.: +420 326 997 199
gsm: +420 602 282 261


Rybářský ráj - pískovna
Lázně Toušeň
 
 
 
 


Obec Otradovice, kde se nachází Hotel Jizera, leží ve středních Čechách, v regionu středního Polabí, uprostřed smíšených staroboleslavských lesů, nedaleko souměstí Brandýs nad Labem Stará Boleslav, 300 metrů od řeky Jizery a 4 km od jejího soutoku s řekou Labe. Tato oblast je doslova protkána značenými cestami pro pěší i cykloturistiku (www.cyklotrasy.cz) a díky nekopcovitému terénu, krásnému prostředí polabské nížiny a čerstvému vzduchu budou spokojeny i Vaše děti.

Součástí objektu je minigolfové hřiště, dětský koutek, uzavřené monitorované parkoviště, půjčovna kol. V obci jsou k dispozici tenisové kurty a volejbalové travnaté hřiště. Hotel můžete navštívit i se svým psím přítelem, pouze požadujeme platný očkovací průkaz k nahlédnutí. V případě zájmu zajistíme dopravu s průvodcem pro návštěvu Prahy a jiných měst, či památek. Večer je možno posedět na restauraci, nebo letní zahrádce s občerstvením a grilováním.  

Zde si dovolujeme nabídnou pár tipů na výlet do blízkého okolí:

  • Benátky nad Jizerou - komplex renesančních a barokních zámeckých budov se sochařskou výzdobou M. B. Brauna. Muzejní expozice, sbírka předmětů australských domorodců, muzeum hraček.
  • Zahrady Botanicus v Ostré - zahrady postupně zakládané od roku 1999 na ploše 22 ha; zahrada kuchyňská, kulinářská, klášterní a čínská. Středověká vesnice s dílnami dobových řemeslníků.
  • Soubor lidových staveb a památek v Přerově nad Labem - první skanzen u nás (1900) a čtvrtý v Evropě. Bydlení a způsob života obyvatel středního Polabí od 18. do poloviny 20. století, devět objektů s interiérovými expozicemi, vánoční a velikonoční výstavy, doprovodné akce.
  • Slatinné lázně Toušeň - od roku 1899 je hlavní typickou procedurou pro lázně Toušeň koupel v sirnoželezité slatině z vlastního ložiska "U Čelákovic". Příjemný lázeňský park s útulnou kolonádou a rovinatý kraj s hojnou zelení umožňují příjemné procházky i hůře pohyblivým pacientům.
  • Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Kostel postavený v letech 1613 - 1623 byl významně upravený dle architekta K. I. Dientzenhofera. V kostele je uložená vzácná gotická památka - reliéf madony Staroboleslavské, tzv. Paládium země české.
  • Kostel sv. Václava a kostelík sv. Klimenta, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Kostel sv. Václava založil kníže Břetislav I. na místě někdejšího kostelíka sv. Kosmy a Damiána, před nímž byl zavražděn sv.Václav svým bratrem Boleslavem..
  • Zámek v Brandýse nad Labem - Původně středověký hrádek, pozdně goticky rozšířený, přestavěný renesančně pro Ferdinanda I. Upraven barokně, v 19. století regotizován pro vévody toskánské. V současné době postupně rekonstruován.

Created by WEB-STUDIO
Zpět na titulní stranu
Hotel Jizera v Skorkově hodnocení