Zpět na titulní stranu
HOTEL - kompletní nabídka  
 
  » kompletní nabídka
  » ubytování
  » rezervace
 
 
 
 
  » školení a semináře
  » reference
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hotel JIZERA
Otradovice 30, Skorkov
29474
okres Mladá Boleslav

tel.: +420 326 997 199
gsm: +420 602 282 261


Rybářský ráj - pískovna
Lázně Toušeň
 
 
 
 


1. Ubytování:

Celkem nabízíme 7 dvoulůžkových, 7 dvou až třílůžkových pokojů, u některých je možnost přistýlek. Apartmá nabízíme dvě, jedno je dvoulůžkové - A, druhé třílůžkové - B a na obou je možno připravit přistýlky.
Celkem maximální počet lůžek 37, s přistýlkami 56.

Hotel byl v letech 2000 až 2002 celkově rekonstruován a modernizován. Díky tomu je na každém pokoji k dispozici vybavení v rozsahu jednotné hotelové klasifikace Standard. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou, šatní skříně, noční stolky na každém pokoji a apartmánech. Na recepci je také možné využít trezorovou schránkovou skříň, kancelářeské služby a v neposlední řadě drobný prodej suvenýrů a hygienických potřeb. Uzavřené hotelové parkoviště je již samozřejmostí.


2. Školící místnosti a ostatní prostory k pronajmutí:

V rámci firemních školení a seminářů Vám nabízíme dvě školící místnosti.

První je umístěna v hotelové části v 1. patře a její součástí je sociální příslušenství, TV, video, tabule a plátno. Pohodlí poskytne až 13 účastníkům

.Druhá je umístěna v přízemí hotelu s možností kompletního servisu včetně podávání občerstvení až pro 33 osob. Je vybavena standardní školící technikou s ozvučením, vzduchotechnikou a má dostatek denního světla s možností zatemnění při projekci.

Ke školení patří coffeebreak a ten nabízíme v cenovém rozmezí 40,- až 120,- Kč na osobu dle požadavků zákazníka. Sortiment, který lze volně kombinovat: káva, čaj, minerální voda, mléko, juice, ovoce, sladké a slané pečivo, obložené chlebíčky a sendviče.

V rámci firemních rautů, presentací, oslav a výročí Vám nabízíme k využití klimatizovanou restauraci s dataprojektorem, televizí, bezplatným Wi-Fi připojením a ozvučením pro 50 osob.

3. Stravování:

Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování, v rámci výběru ze snídaňového lístku. Obědy a večeře výběrem z denního a stálého jídelního lístku.

Možnost polopenze a plné penze dle Vašeho přání. Menu je možné dohodnou předem. Připravujeme teplou a studenou kuchyni, speciality z trouby a grilu, zeleninové saláty, moučníky, ryby, drůbež a zvěřinu. Pro skupiny, svatby, rodinné oslavy do 80 osob připravíme v případě příznivého počasí, zahradní raut s kompletním občerstvením, grilováním a doprovodným programem, včetně hudby.

4. Sportovní vyžití a trávení volného času:

Minigolf, cyklistika, stolní fotbal, elektronické šipky, v případě letního počasí koupání v nedaleké řece Jizeře. Tenis, stolní tenis a půjčení kol doporučujeme objednat předem.

Ceník sport
Náčiní, služba  Pultová cena  Cena pro hotelové hosty  
Horské kolo  40 Kč za hodinu, 300 Kč za den 50% 
Minigolf  40 Kč dospělí, 20 děti za 1,5 h. 50% 
Petanque  60 Kč za tým hráčů na 1,5 h.  50% 
Dětský koutek   zdarma zdarma
V případě ubytování skupin, nebo rodiny s dětmi viz naše a rodinnou dovolenou.

Dále můžeme zajistit rezervaci bowlingu, bazénu, dopravu osob a další služby pro uspokojení potřeb našich hostů, nevyjímaje objednání živé hudby, hostesek, moderátorů a bavičů. Perličkou je nedaleký soukromý „Rybářský revír Lázně Toušeň“, kde Vám rádi zajistíme povolenky.
Fotogalerii, nebo virtuální procházku objektem můžete shlédnout na našem webu www.hoteljizera.cz stejně jako zde naleznete další informace a tipy na výlet.

 

Created by WEB-STUDIO
Zpět na titulní stranu
Hotel Jizera v Skorkově hodnocení