HOTEL - všeobecná nabídka


1. Ubytování:

Celkem nabízíme 7 dvoulůžkových, 7 dvou až třílůžkových pokojů, u některých je možnost přistýlek. Apartmá nabízíme dvě, jedno je dvoulůžkové - A, druhé třílůžkové - B a na obou je možno připravit přistýlky.
Celkem maximální počet lůžek 37, s přistýlkami 56.

 

Hotel je po celkové rekonstrukci v roce 2002 nově zařízený a v roce 2004 byl společnosti přidělen klasifikační znak „Oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení České republiky“ pro kategorii Hotel, třídy *** standard. TV, SAT, WC se sprchovým koutem, telefon, možnost připojení k Internetu na pokoji. Na recepci je možné využít fax, kopírku, trezor a trezorovou skříň. Recepce dále zajišťuje prodej upomínkových předmětů a toaletních potřeb. Uzavřené monitorované parkoviště zdarma je samozřejmostí.

Po celém objektu hotelu mohou naši hosté využít bezplatné připojení Wi-Fi na Internet.

2. Školící místnosti a ostatní prostory k pronajmutí:

V rámci firemních školení a seminářů Vám nabízíme dvě školící místnosti.

První je umístěna v hotelové části v 1. patře a její součástí je sociální příslušenství, TV, video, tabule a plátno. Pohodlí poskytne až 13 účastníkům.

Druhá je umístěna v přízemí hotelu s možností kompletního servisu včetně podávání občerstvení až pro 33 osob. Je vybavena standardní školící technikou s ozvučením, vzduchotechnikou a má dostatek denního světla s možností zatemnění při projekci.

Ke školení patří coffeebreak a ten nabízíme v cenovém rozmezí 40,- až 120,- Kč na osobu dle požadavků zákazníka. Sortiment, který lze volně kombinovat: káva, čaj, minerální voda, mléko, juice, ovoce, sladké a slané pečivo, obložené chlebíčky a sendviče.

V rámci firemních rautů, presentací, oslav a výročí Vám nabízíme k využití klimatizovanou restauraci s dataprojektorem, televizí, bezplatným Wi-Fi připojením a ozvučením pro 50 osob.  


3. Stravování:

Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování, v rámci výběru ze snídaňového lístku. Obědy, výběrem z denního a stálého jídelního lístku. Večeře, výběrem ze stálého jídelního lístku.

 Možnost polopenze a plné penze dle Vašeho přání. Menu je možné dohodnou předem. Připravujeme teplou a studenou kuchyni, speciality z trouby a grilu, zeleninové saláty, moučníky, ryby, drůbež a zvěřinu. Pro skupiny, svatby, rodinné oslavy do 80 osob připravíme v případě příznivého počasí, zahradní raut s kompletním občerstvením, grilováním a doprovodným programem, včetně hudby.

4. Sportovní vyžití a trávení volného času:

Minigolf, cyklistika, stolní fotbal, elektronické šipky, v případě letního počasí koupání v nedaleké řece Jizeře. Tenis, stolní tenis a půjčení kol doporučujeme objednat předem.

Ceník sport
Náčiní, služba  Pultová cena  Cena pro hotelové hosty  
Horské kolo  40 Kč za hodinu, 300 Kč za den 50% 
Minigolf  40 Kč dospělí, 20 děti za 1,5 h. 50% 
Petanque  60 Kč za tým hráčů na 1,5 h.  50% 
Dětský koutek   zdarma zdarma
V případě ubytování skupin, nebo rodiny s dětmi viz naše nabídka pro firmy a rodinnou dovolenou.

Dále můžeme zajistit rezervaci bowlingu, bazénu, dopravu osob a další služby pro uspokojení potřeb našich hostů, nevyjímaje objednání živé hudby, hostesek, moderátorů a bavičů. Perličkou je nedaleký soukromý „Rybářský revír Lázně Toušeň“, kde Vám rádi zajistíme povolenky.
Fotogalerii, nebo virtuální procházku objektem můžete shlédnout na našem webu www.hoteljizera.cz, stejně jako zde naleznete další informace a tipy na výlet.

S pozdravem a přáním Vaší brzké návštěvy
Kolektiv Hotelu Jizera
Otradovice 30
294 74 Skorkov
Recepce: +420 326 998 111
Fax: +420 326 998 135
Mobil: +420 602 206 626
e-mail: info@hoteljizera.cz

       

 

Created by WEB-STUDIO