Zpět na titulní stranu
O NÁS - historie  
 
  » kompletní nabídka
  » ubytování
  » rezervace
 
 
 
 
  » školení a semináře
  » reference
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hotel JIZERA
Otradovice 30, Skorkov
29474
okres Mladá Boleslav

tel.: +420 326 997 199
gsm: +420 602 282 261


Rybářský ráj - pískovna
Lázně Toušeň
 
 
 
 


Firma SOLIDO spol. s r.o. se stala nájemcem původního penzionu a restaurace již v roce 1996.

Po 4 letech - v roce 2000 - penzion od původního majitele zakoupila a započala s rozsáhlými stavebními úpravami. Jejich výsledkem je celkem 16 moderně vybavených pokojů, včetně celkové rekonstrukce.
V roce 2004 jsme otevřeli novou klimatizovanou restauraci, minigolfové hřiště, dětský koutek, prostor ke grilování a zahradní posezení.

V roce 2007 je Hotel Jizera ubytovacím zařízením dle oficiální jednotné klasifikace ČR JIŽ druhým rokem zařazen do kategorie HOTEL třídy STANDARD ***.
Hosté restaurace a hotelu mohou zaparkovat své vozy na oploceném, monitorovaném parkovišti, posedět v klimatizované restauraci,nebo v letních měsících na přilehlé zahrádce s občerstvením u grilu, dětským koutkem a minigolfem. Pro firmy jsou zde k dispozici dvě školící místnosti pro 12 a 32 osob, vybavené audiovizuální technikou s možností podávání pestrých coffeebreaků.
Na příští letní sezonu připravujeme otevření nové části dětského hřiště pro starší děti a otevření venkovní restaurace na dvoře hotelu s kompletním výběrem pokrmů a nápojů, která by měla plnohodnotně nahradit bývalou zahrádku na chodníku před hotelem.

   
Created by WEB-STUDIO
Zpět na titulní stranu
Hotel Jizera v Skorkově hodnocení